telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Sürücü Kursu İnternet Sitesi
SK 1000

Sürücü Kursu İnternet Sitesi

Apple
2021-10-16
  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz.

TRY
299 499,00TL + KDV

Sürücü kursları için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

 Sürücü Kurslarının Neden Web Sitesi Olmalı?

·         Firmanız ile ilgili tüm gelişmeleri sitenize ekleyebilir, Trafik ile ilgili insanların merak ettikleri makaleleri ve sektörünüzdeki birçok gelişmeleri bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Fiyat Listenizi birçok kişiye duyurabilirsiniz.

·         İnsanların ön kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz.

·         İnternet sitenize sürücü kursu ile ilgili gerekli bilgileri, evrakları, hizmetleriniz ile ilgili tanıtım videolarınızı ekleyebilirsiniz.

·         Firmanız ve hizmetleriniz ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube ve Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: Sürücü kursu, motor ehliyeti, sürücü kursu fiyatları, direksiyon dersi, A2 ehliyet, motosiklet ehliyeti, ehliyet kursu, a1 ehliyet, ehliyet kursu fiyatları, a2 ehliyet kursu fiyatları 2019, b sınıfı ehliyet, src ehliyet, ehliyet sınavı sonuçları, direksiyon eğitimi, Kayseri ehliyet, Kayseri sürücü kursu, Kayseri özel ders, Kayseri özel direksiyon dersi, sektörel web, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi.