telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Sektörel Web Paketi

Mobil uyumlu web sitesi nedir? Web Sitesi’nin tasarımı mobil uyumlu mu, nasıl anlaşılır, mobil uyumun arama sonuçlarına katkısı var mıdır? Mobil kullanım için ilişkilendirilmiş web siteleri, yani mobil uyumlu olmayan ya da uyumlu olmayan tasarıma sahip web siteleri ziyaretçiyi olumsuz yönde etkilediği gibi ayrıca ürün veya hizmetinizi doğru bir şekilde tanıtmanızı da engelleyecektir. Günümüzde internet kullanıcıları artık sadece ofis veya ev bilgisayarlarında ve tarayıcılarından internete erişmiyor. Aksine mobil cihazların internet tarayıcıları her an, her ortamda daha fazla kullanılarak internet erişimi yapılıyor. Mobil site uyumluluğu da tam bu noktada ele alınması gerek önemli bir konu halini alıyor.

Mobil Uyumlu Web Sitesi;

Web sitenizi yaptırdınız çok şık ve modern görünüyor sizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi tam olarak yansıttığını düşünüyorsunuz. Peki, aslında sizin hitap ettiğiniz kitlenin internet erişiminin daha çok hangi kaynaktan geldiğini araştırdınız mı? Çoğunluk mobil tarayıcı üzerinden ise ve web sitenizin mobil uyumluluğu yani uyumlu yapısı yok ise siz aslında kitlenize ulaşamıyorsunuz demek olacaktır. Web siteniz için harcadığınız, zaman, emek ve maliyet aslında her şeyi çöpe atmaktan başka bir şey olmayacaktır.

Daha tehlikelisi ise ürün veya hizmetiniz rakiplerinizden daha önde, daha başarılı olsa bile rakipleriniz her zaman sizin önünüzde olacaktır.

Web performansınızı, rakiplerinizi, hizmet veya ürün grubunuzu inceleyerek, bulunduğunuz noktadan ulaşmanız gereken noktaya sizi hızlı bir şekilde ulaştıralım. Mobil uyumlu web sitenizi gerek tasarımı gerekse yazılımı ile dijital dünyaya birlikte açalım.