telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • KREŞ VE ANAOKULU İNTERNET SİTESİ
SK 1001

KREŞ VE ANAOKULU İNTERNET SİTESİ

2020-11-26
  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz.

TRY
299 299,00TL + KDV

Kreş ve Anaokulu için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

 

 

KREŞ VE ANAOKULLARININ NEDEN WEB SİTESİ OLMALI?

·         Kreş ve anaokullarınızla ilgili tüm gelişmeleri sitenize ekleyebilirsiniz

·         Tüm bilgilerinizi detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

·         İnternet sitenize kreş ve anaokullarınıza ait, hizmet ve faaliyetlerimiz ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Kreş ve anaokullarınız ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilirYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: anaokulu, kreş, kreş fiyatları, Çocuk evi, anaokulu fiyatları, özel anaokulları, en iyi anaokulları, kreş anaokulu, anaokulu kreş Özel anaokulu fiyatları, Kayseri’deki anaokulları, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi, sektörel web.