Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Diş Hekimi İnternet Sitesi

Diş Hekimi İnternet Sitesi


  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Tek yapmanız gereken domain satın almak ve alan adınızı bize bildirmektir.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları yardım sayfamızdan ekibimize ulaşarak çözebilirsiniz.


EK SEÇENEKLERDiş hekimliği zorluğuyla beraber, her türlü sabrı göstermeyi gerektirir. Diş hekimleri hastanelerde, dispanserlerde veya özel muayenehanelerde görev yaparlar. Çalışılan ortamları çok temiz ve biraz ilaç kokuludur. Diş hekimlerinin kendi muayenehanelerini açma şansları da bulunmaktadır.

Bizler de diş hekimlerimize ekonomik ve geliştirilmiş web siteleri hazırladık ve bunları sizler için satışa sunduk. Hazırlamış olduğumuz web sitelerimizde diş hekimlerimizin yararlanabilmesi için özellikleri size şu şekilde sıraladık

Alan Adı - Domain Tescili (1 Yıl) : Diş hekimlerimiz 1 yıl süresince alan adını belirleyerek domain tescilini kullanabilirler.

İçerik Ekleme Hizmeti : Diş hekimlerimizin işlerini daha da kolay bir hale getirmek ve yüklerini bir nebze azaltabilmek için sizlere özel olarak hazırlanmış, içerik ekleme hizmeti ile basit kullanım ve zarif tasarımıyla sizlere sunduk.

Arama Motorları Optimizasyonu (SEO) : Siteniz de en önemli yer işte burası, eklediğiniz içeriklerin Google’da ilk sıralarda çıkabilmesi için, optimizasyon (SEO) ekledik. Böylece daha çok tıklama alarak, müşteri kazanacaksınız.

Tasarım Düzenleme Hizmeti  : Web sitemizde var olan tasarımlarımızı, uzman grafik tasarımcılarımız tarafından özelleştirebiliriz.

Özel Tasarım Hizmeti  : Uzman tasarımcılarımız tarafından isteğiniz dahilinde size özel tasarımları hazırlayabiliriz, bu seçenek tamamen isteğiniz dahilindedir. Eğer web sitesini beğendiyseniz ve değiştirilmesini istediğiniz bir şey yok ise bu seçeneği atlayabilirsiniz.

Farklı Dil Seçenekleri : Web sitenizde, ulusal kitleye de hitap etmek ister iseniz, farklı dil seçenekleri ile daha güzel verimler alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: diş sitesi web, diş web, web site diş, web diş, dişli web, web diş hekimliği, web dıs hekımlıgı, web hekimliği diş, webin dişi, web sayfası, web site diş hekimi, diş hekimliği web sitesi satın al, diş hekimliği site satın alma, web diş hekimliği, diş hekimi web, web diş hekimi, web diş hekimliği, web diş, web diş hekimi, web sitesi al, web sitesi bul, web sitesi almak istiyorum, web sayfası satın al