Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Gazete İnternet Sitesi

Gazete İnternet Sitesi


  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Tek yapmanız gereken domain satın almak ve alan adınızı bize bildirmektir.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları yardım sayfamızdan ekibimize ulaşarak çözebilirsiniz.


EK SEÇENEKLER


Gazeteciler için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

                                             Gazeteci internet sitesi neden olmalıdır?

·         Mesleğiniz ile ilgili yapmış olduğunuz haber yazılarını güncel bilgileri bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Yapmış olduğunuz tüm işler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi verebilirsiniz.

·         Gazetecilik hakkında geniş çaplı bir metin düzenleyebilir bloğunuza ekleyebilirsiniz.

·         İnternet sitenize hizmet ve faaliyetlerimiz ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Gazetenize dair fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilir
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: : gazete, haber ana haber, ana haber bültenleri, gazetecilik, ünlü yazarlar, köşe yazıları, fıkra, biyografi, spor haberleri, magazin, magazin sayfası, ekonomi, ekonomi sayası, gündem, güncel haberler, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi, sektörel web paketi, gazeteci web sitesi, gazeteci internet sitesi.