telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Hotel ve Turizm Sektörü İnternet Siteleri
SK 1013

Hotel ve Turizm Sektörü İnternet Siteleri

2021-10-16
  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz.

TRY
299 499,00TL + KDV

Hotel ve Turizm Sektörü için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

 

Hotel & Turizm sektörlerinin neden web sitesi olmalıdır?

·         Firmanız ile ilgili tüm gelişmeleri sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca Hotel ve düzenleyeceğiniz turizm seyahatleri bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Tüm turizm seyahatleri hakkında detaylı bir şekilde anlatabilirsiniz.

·         İnternet sitenize hotel, hizmet ve faaliyetlerimiz ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Hoteliniz ve hizmetleriniz ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilir 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: gezi turları, Kapadokya otelleri, bayan parfüm, online uçak bileti, Ankara İstanbul uçak bileti, belce kız, seyahat acentaları, seyahat siteleri, bayram tatil fırsatları, seyahat acentası web sitesi, en uygun bilet, online uçak bileti al, uçak bileti online, tatil acentaları, deri seyahat çantası, İstanbul seyahat, Kıbrıs İzmir uçak bileti, pahsa palas, Esen yurt otelleri, bayram tatil turları, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi.