telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Güzellik & Estetik & Bakım İnternet Sitesi

Güzellik & Estetik & Bakım İnternet Sitesi


  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Tek yapmanız gereken domain satın almak ve alan adınızı bize bildirmektir.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları yardım sayfamızdan ekibimize ulaşarak çözebilirsiniz.


EK SEÇENEKLER


Güzellik & estetik & Bakım merkezleriniz için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

 

Güzellik & Estetik & Bakım sitesi neden olmalıdır?

·         Firmanız ile ilgili tüm özellikleri sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca ürün çeşitliliğinizi bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Tüm ürünlerinizi yapmış olduğunuz operasyonları detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

·         İnternet sitenize hizmetleriniz ile ilgili ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Firmanız ve hizmetleriniz ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: güzellik, güzellik salonları, estetik uzmanları, burun estetiği, burun estetiği fiyatları, estetik burun, burun estetiği fiyatları, cilt bakım, cilt bakım uzmanları, kayseri deki estetik uzmanları, kayserdeki güzellik salonları, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi.