telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Etkinlik Organizasyon İnternet Sitesi
SK 1004

Etkinlik Organizasyon İnternet Sitesi

2021-10-16
  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz.

TRY
299 499,00TL + KDV

Etkinlikler ve organizasyonlar için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

 

ETKİNLİK ORGANİZASYON İNTERNET SİTESİ OLMALIDIR?

·         Firmanız ile ilgili tüm gelişmeleri ve organizasyon şemanızı sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca sektörünüzdeki gelişmeleri bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Tüm organizasyonlarınızı detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

·         İnternet sitenize hizmet ve faaliyetlerimiz ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Firmanız ve hizmetleriniz ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilirYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: Düğün salonu, düğün mekanları, düğün salonu fiyatları, düğün, royal düğün salonu, nişan mekanları, davetiye fiyatları, düğün organizasyon, düğün davetiyesi, nikah davetiyesi, bilet fiyatları, bilet al, tur seferleri, günü birlik turlar, Karadeniz turu, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi, sektörel web paketi.