telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Cafe&Restauranat İnternet Sitesi
SK 1002

Cafe&Restauranat İnternet Sitesi

2021-10-16
  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz.

TRY
299 499,00TL + KDV

Cafe ve Restoranlar için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANELİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz. 

CAFE VE RESTAURANTLARIN NEDEN WEB SİTESİ OLMALIDIR?

·         Cafe ve restoranınız ile ilgili yenilikleri sitenize ekleyebilirsiniz.

·         İnternet sitenize cafe ve restoranınıza ait hizmet ve faaliyetlerimiz ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Cafe ve restoranınız ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Cafe ve restoranınıza ait menünüzü yiyecek ve içeceklerinizi paylaşabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi, Restoran web sitesi, cafe, cafe ve restoran, Kayseri’deki cafeler, Kayseri’deki restoranlar, restoran Zincirleri, en iyi 10 restoran, Kayseri’deki en meşhur restoranlar, Kayseri’deki cafe ve restoranlar, sektörel web sitesi, sektörel web.