telefon Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Akvaryum petshop internet sitesi
SK 1007

Akvaryum petshop internet sitesi

2021-10-16
  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları müşteri hizmetlerimize ulaşarak çözebilirsiniz.

TRY
299 499,00TL + KDV

Akvaryumlar ve petshoplar için tasarlanmış olduğumuz internet sitesi yayına hazır halde hizmetinize sunulmaktadır. Siparişinizden hemen sonra kurulum çalışmaları tamamlanarak web siteniz yayına alınacaktır. PROFOSYONEL YAZILIM ALTYAPISI, kaliteli tasarım, gelişmiş yönetim paneli ve sektörel web in uzman kadrosu 7/24 kesintisiz destek hizmetlerimiz ile sitenizin keyfini sürünüz.

Sektörel web her sektöre ve ihtiyaca göre hazır temaları hazırlayarak profesyonel internet sitelerini UYGUN FİYAT avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitenizin kurulumunu tamamladıktan sonra tüm detayları YÖNETİM PANALİ ile kolayca güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde mevcut modüllerin düzenlenmesi, yeniliklerinin eklenmesi, genel tasarımının değiştirilmesi gibi birçok yenilenmiş özellik yer almaktadır.

Sektörel web size kurumsal WEB TASARIM ile çalışmanın avantajlarını sağlar, teknik konularla uğraşmanıza gerek kalmaz her türlü talebiniz ve sorunuz için destek alabilirsiniz.

 

 

AKVARYUM VE PETSHOPLARIN NEDEN WEB SİTESİ OLMALIDIR?

 

·         Firmanız ile ilgili tüm gelişmeleri ve ürün bilgilerinizi ve ürün çeşitliliğinizi bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Tüm ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

·         İnternet sitenize ürünleriniz, ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Firmanız ve ürün çeşitleriniz ile ilgili fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilirsiniz.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Etiketler: akvaryum, akvaryum fiyatları, petshop, akvaryum malzemeleri, akvaryum balıkları, akvaryum modelleri, akvaryum çeşitleri, küçük akvaryum, akvaryum bitkileri, akvaryum motoru, Kayseri akvaryum fiyatları, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi, Kayseri’deki akvaryum fiyatları, sektörel web sitesi, teknogelişim, sektörel web.