Bizi Arayın 0850-560-2-560
  • Danışmanlık

Danışmanlık


  • İnternet sitesi bütün alt sayfaları ile beraber kullanıma hazırdır.
  • Tek yapmanız gereken domain satın almak ve alan adınızı bize bildirmektir.
  • Uzman ekibimiz 1 saat içeresinde kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  • Yaşamış olduğunuz teknik sorunları yardım sayfamızdan ekibimize ulaşarak çözebilirsiniz.Mevcut Seçenekler:


Bir kurum veya kişilere uzmanlık alanı ile ilgili yön ve bilgi vermektedir. Bir danışmanın görevi bildiklerinizi değil, bilmediklerinizi size öğretmektir. Bir danışmanlık yapabilmek için, gerekli bilgi, alt yapıp ve bilgi birikimine sahip olmaları gerekmektedir.

Bizler de sizler için ekonomik ve geliştirilmiş olan zarif web sitelerimizi hazırladık ve satışa sunduk. Hazırlamış olduğumuz web sitelerimiz de Danışmanlarımızın yararlanabilmesi için özellikleri sizler için şu şekilde sıraladık;

Danışmanlık internet sitesi neden olmalıdır?

·         Firmanız ile ilgili tüm gelişmeleri ve organizasyon şemanızı sitenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca kendi dalınızda yapmış olduğunuz çalışmalarınızı bloğunuza ekleyerek daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

·         Yapmış olduğunuz tüm işler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi verebilirsiniz.

·         İnternet sitenize hizmet ve faaliyetlerimiz ile ilgili tanıtım videoları ekleyebilirsiniz.

·         Firmanıza ait fotoğraf galerileri oluşturabilirsiniz.

·         Siteniz ve tanıtım sayfalarınız Facebook, Twitter, Google + gibi sosyal paylaşım platformlarında tek tıkla paylaşılabilir

  

Alan Adı : Domain Tescili (1 Yıl) : Gazetecilerimiz 1 yıl süresince alan adını belirleyerek domain tescilini kullanabilirler.

İçerik Ekleme Hizmeti : Gazetecilerimizin işlerini daha da kolay bir hale getirmek ve yüklerini bir nebze azaltabilmek için sizlere özel olarak hazırlanmış, içerik ekleme hizmeti ile basit kullanım ve zarif tasarımıyla sizlere sunduk.

Arama Motorları Optimizasyonu (SEO) : Siteniz de en önemli yer işte burası, eklediğiniz içeriklerin Google’da ilk sıralarda çıkabilmesi için, optimizasyon (SEO) ekledik. Böylece daha çok tıklama alarak, müşteri kazanacaksınız.

Tasarım Düzenleme Hizmeti  : Web sitemizde var olan tasarımlarımızı, uzman grafik tasarımcılarımız tarafından özelleştirebiliriz.

Özel Tasarım Hizmeti  : Uzman tasarımcılarımız tarafından isteğiniz dahilinde size özel tasarımları hazırlayabiliriz, bu seçenek tamamen isteğiniz dahilindedir. Eğer web sitesini beğendiyseniz ve değiştirilmesini istediğiniz bir şey yok ise bu seçeneği atlayabilirsiniz.

Farklı Dil Seçenekleri : Web sitenizde ulusal kitleye de hitap etmek ister iseniz, farklı dil seçenekleri ile daha güzel verimler alabilirsiniz.

 
 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Etiketler: danışmanlık, danışmanlık siteleri, danışmanların görevleri, iç danışmanlık, yurt dışı eğitim, gayrimenkul danışmanlık, kredi danışmanlık, çevre danışmanlık, web danışmanlık, seo danışmanlık, Hazır web sitesi, web sitesi, web sitesi tasarımı, web sitesi örnekleri, web sayfası, web tasarım, kurumsal web tasarım, web sitesi kurma, e-ticaret sitesi.