HAKKIMDA

İnternet sitenize hakkınızda detaylı tüm bilgilerinizi ve kişisel öz geçmişinizi detaylı şekilde ekleyebilirsiniz. İnternet sitenize hakkınızda detaylı tüm bilgilerinizi ve kişisel öz geçmişinizi detaylı şekilde ekleyebilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Atque commodi molestiae autem fugit consectetur dolor ullam illo ipsa numquam, quod iusto enim ipsum amet iusto amet consec Lorem ipsum dolor sit amet

Dr. İsim SOYİSİM

TEDAVİLER

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Rem autem
voluptatem obcaecati!

Ayak Burkulması

Ayak Burkulması

Ayak Burkulması

Bilekte olan bağ dokunun gerilmesi ile oluşurlar. Ayak bileği etrafında şişme, morarma ve ağrı vardır. Bu burkulmada az da olsa ayağa basılır.

Devamı
Çocuk Sağlığı

Çocuk Sağlığı

Çocuk Sağlığı

Ön burun kanamaları burun boşluğunun hemen girişinde, orta hatta kılcal damarlar mukoza örtüsünün içinde özel bir bölgede toplanırlar. Çocuklarda en sık görülen burun kanamaları bu bölgeye ait olanlardır. Çoğu kanama, buradaki kılcal bir damarın çatlaması nedeniyle tek taraflı olur. Kanama genel olarak kısa süreli olmakla birlikte az kanamalardır. Olası burun kanamalarının nedenleri aşağıdaki gibidir; • Buruna alınan darbe • Burun kırıkları • Yüz ve kafatası kırıkları • Burun karıştırma • Üst solunum yolu enfeksiyonları

Devamı
Grip Tedavisi

Grip Tedavisi

Grip Tedavisi

İlaçsız Grip Tedavisi, Grip influenza virüsünün neden olduğu bir üst solunum yolu hastalığıdır. Grip rahatsızlığı solunum yoluyla kişiden kişiye geçmektedir. Grip ile soğuk algınlığını birbirine karıştırmamak gerekir. Grip soğuk algınlığına göre daha ağır geçmektedir Soğuk algınlığı daha çok burun tıkanıklığı be burun akıntısı gibi daha basit belirtileri bulunmaktadır.

Devamı
Kalp Sağlığı

Kalp Sağlığı

Kalp Sağlığı

Sürekli stres altındasınız! Ne kadar isteseniz de spor yapmaya fırsat bulamıyor, yorgunluktan kendinizi koltuğa zor atıyor, gün içerisinde yediklerinize dikkat etmiyor, 'tuzsuz yapamıyor' fazla kilolarınızdan kurtulamıyor, bir de üstüne üstlük sigara içiyorsunuz! Yani kalbinizin en büyük düşmanlarına kalbinizi sonuna kadar açmış bulunuyorsunuz!

Devamı
Lamine Tedavisi

Lamine Tedavisi

Lamine Tedavisi

Diş dokusunda en az inceltme uygulanan kaplama yönemlerinden birisi olan lamine porselen kaplamaları latince kelime olarak yaprak kaplama uygulaması anlamına gelmektedir.

Devamı
Tansiyon Hastalığı

Tansiyon Hastalığı

Tansiyon Hastalığı

Atardamarların içindeki kan basıncına tansiyon denir. Kapl kası kasıldığında atardamarlara kan pompalanır. Bu esnada ölçülen basınç sistolik basınçtır. Kalp kası gevşediğinde ise kan damarda durulur; bu esnada ölçülen basınç diastolik basınçtır. Tansiyon ölçümünde sistolik (büyük) ve diyastolik (küçük) kan basınçlarına bakılır. Tansiyon yüksekliğine hipertansiyon denir.

Devamı

0850-560-2-560

Tedaviler Hakkında Bilgi Almak ve Randevu Almak İçin Arayabilirsiniz.

Örnek Tedavi Resimleri

Aşağıdaki görseller tamamen tedaviler hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Haberler & Duyurular

Paylaşılan tüm haber ve duyurular bilgilendirme amaçlıdır.